Оплата і доставка

 - дані умови актуальні на 31.07.2021

УМОВИ ПРИДБАННЯ, ОПЛАТИ, ДОСТАВКИ І ВИКОРИСТАННЯ КЛЮЧІВ АКТИВАЦІЇ

— 1. Сервіс UkrSoft.com.ua здійснює інформаційні послуги (посередник) в пошуку кращої ціни для ліцензійного ПО від виробника або постачальника, та доставку покупцеві (фізичній особі) в електронному вигляді. Кінцевий результат покупки на сайті – отримання ліцензії на вказаний в замовленні програмний продукт.

— 2. Сайт підключений до платіжної платформі. При оплаті використовуються захищені електронні платежі за стандартом безпеки – 3DSecure, що забезпечує максимальний захист платежів в Інтернеті. Приймаються картки Visa / MasterCard будь-якого банку України, а також інтернет-банкінг Приват24.

— 3. Безготiвковий розрахунок за рахунком-фактурою з договором можливий в індивідуальному порядку, при замовленні від 10 одиниць товару для комерційного використання.

— 4. Ключі доставляються на вказану покупцем ел.пошту після оплати протягом 30 хвилин (номінальне, при наявності), в окремих випадках і для деяких товарів може збільшиться до трьох робочих днів  в вихідні та святкові дні, або при відсутності товару у постачальника. При замовленні після 23:00 ключі висилаються c 8:00 до 10:00 наступного дня.

— 5. Згідно з ліцензійною угодою з кінцевим користувачем, підтвердженням ліцензії, придбаної в якості електронного ключа, є: ключ продукту і документ, що підтверджує факт придбання.

— 6. Сертифікат справжності СОА (ліцензійна наклейка) виключено з переліку підтвердження для електронної ліцензії.

— 7. Термін гарантійної iнформаційної підтримки на ліцензійне ПЗ складає 1 рік з дати відправлення ключа.

— 8. При купівлі товару звертайте увагy на сумісність придбаного ПЗ і вже встановленого / встановлюваного у вас!

— 9. Скасувати замовлення і повернути кошти можливо тільки до відправки ел. листи з ключами.

— 10. Придбані ключі необхідно активувати на оригінальних дистрибутивах ПО виробника, протягом 5 днів з дати покупки.

 

Дані умови можуть бути змінені Виконавцем в односторонньому порядку, без попереднього повідомлення Покупця.

З актуальними умовами можна ознайомитись на цій сторінці сайту.

 

ДОГОВІР  КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Дана оферта є письмовою пропозицією Постачальника укласти договір поставки (далі — Договір) програмної продукції (далі — ПП), містить всі істотні умови договору поставки і направляється Покупцю відповідно до ст.ст. 207, 641, 712 Цивільного кодексу України (далі — «ГК») і вважається укладеним у спрощений спосіб, згідно зі ст. 181 Господарського кодексу України. Договір поставки ПП полягає шляхом прийняття (акцепту) оферти Покупцем в установленому порядку (п. 2 ст. 642 ЦК), що вважається належним умовою укладення договору (п. 2 ст. 638 ЦК). Під зазначеними в оферті наступними термінами розуміються їх нижче вказанi значення:

I. Постачальник — особа, яка правомірно володіє на відповідній території всім необхідним обсягом прав на поставку ПП, а також надання дозволів на використання ПП (перепродаж).

II. Покупець — особа, на користь якої здійснюється поставка ПП за оплату.

1. Предметом Договору є поставка Постачальником зазначеної в рахунку програмної продукції (ПП) Покупцеві (здійснення Поставки ПП).

2. Найменування і ціна ПП, що поставляється за цим Договором, яку зобов’язується прийняти Покупець, визначені в рахунку.

3. Істотною умовою укладення Договору є повна одноразова оплата Покупцем рахунку, яка буде вважатися єдино можливим належним акцептом справжньої оферти.

4. Умови використання ПП визначаютьcя відповідною угодою користувача, яка укладається між Покупцем і Виробником.

5. Поставка ПП здійснюється  в електронному вигляді за допомогою мережі Інтернет.